Gutar 1.klasse
Runar Fossaa Hjelmeland IL 15 10:05
Håvard Halsne Hjelmeland IL 1 08:48
Markus Hausken Hjelmeland IL 11 07:42
Erik Moe Sand IL 12 08:04
DavidLlarsen Roganovic Sand IL 10 07:52
Andreas Smedsrud Sand IL 17 06:32
Elias Solvang Erfjord IL 16 12:50
Kristoffer Tuntland Hjelmeland IL 7 08:30
Vemund Vatland Haugil 9 10:52
Sindre Vik Suldal IL 14 05:54
Fullførte:10 Påmeldte:14 Startende:10
Jenter 1.klasse
Siri Austerå Nesflaten IL 23 07:45
Siri Hustveit Benninghoff Sand IL 27 09:38
Ingvild Haugen Suldal IL 18 08:54
Sanna Haaranes Sand IL 28 12:40
Ihne S. Klungtveit Sand IL 19 07:30
Karen Kyllesø Årdal 26 10:51
Stina Holte Marvik Sand IL 32 11:45
Ane Hjørungdal Vika Hjelmeland IL 30 06:46
Fullførte:8 Påmeldte:13 Startende:8
Gutar 2.klasse
Jarand Hiim Årdal 39 06:09
Bjørnar Holmen Haugil 45 06:54
Thomas håranes Sand IL 46 07:19
Jone Rørtveit Vindafjord IL 33 05:43
Lars Andreas Ulvestad Hjelmeland IL 38 08:14
Bjørn Wigestrand Sand IL 41 07:52
Fullførte:6 Påmeldte:11 Startende:6
Jenter 2.klasse
Siri Håranes Eide Sand IL 51 08:49
Vibeke Hebnes Haugil 49 07:26
Celina Liland Hjelmeland IL 52 08:41
Nora Vik Suldal IL 47 08:43
Åshild Tveit Vårvik Sand IL 48 13:07
Fullførte:5 Påmeldte:7 Startende:5
Gutar 3.klasse
Stian Engeskar Nesflaten IL 65 17:00
Daniel Berge Espe Suldal IL 57 09:29
Sondre Guggedal Jelsa IL 64 12:55
Jørgen Lund Sand IL 62 11:38
Erik Aleksander Skår MadsenNesflaten IL 55 40:21
Tobias Mathiesen Sand IL 66 08:37
Jone Odden Suldal IL 56 09:43
Jan Ståle Ulvestad Hjelmeland IL 61 13:51
Anders Veka Sand IL 60 12:33
Fullførte:9 Påmeldte:12 Startende:9
Jenter 3.klasse
Magrethe Engeskar Nesflaten IL 76 16:26
Maria Groven Sand IL 69 14:23
Ingjerd Helstrup Hindenes Sand IL 73 10:55
Ingeborg Hoftun Suldal IL 68 10:13
Anja Lillehammer Sand IL 75 12:22
Katarina Sandvik Hjelmeland IL 74 11:02
Malin Opdahl Viga Hjelmeland IL 77 11:18
Fullførte:7 Påmeldte:9 Startende:7
Gutar 4.klasse
Øystein Austerå Nesflaten IL 91 10:19
Gisle Fermann Nesflaten IL 97 13:36
Aslak Fisketjøn Suldal IL 95 11:57
Haukur Gudnason Hjelmeland IL 103 14:52
Tarald Hagalid Hjelmeland IL 93 11:09
Eirik Halgunset Erfjord IL 104 09:34
Olav Halsne Suldal IL 79 11:57
Åke Sjursen Hauge Hjelmeland IL 101 10:42
Vegard Hiim Hjelmeland IL 85 10:04
Ådne Haugsland Kolstø Erfjord IL 94 10:52
Alexander Munthe Hjelmeland IL 90 11:30
Amund Norheim Suldal IL 89 16:20
Knut Nærheim Suldal IL 98 11:50
Fredrik Sandberg Sand IL 92 13:49
Levar Sand Sand IL 84 12:22
Håvard Skår Hjelmeland IL 87 09:44
Bjørnar Berakvam Steine Nesflaten IL 88 11:53
Robin Straabø Suldal IL 102 15:49
Florian Ten Napel Sand IL 96 15:01
Andre Vatland Haugil 100 14:59
Jarand Sørreime Verpe Hjelmeland IL 99 11:03
Fullførte:21 Påmeldte:23 Startende:21
Jenter 4.klasse
Karina Førland Suldal IL 127 11:48
Trine m. Hausken Hjelmeland IL 121 10:03
Ida Herabakke Suldal IL 124 12:56
Gunnbjørg Hetlesæter Hjelmeland IL 114 09:50
Elise Holmen Haugil 129 14:12
Renate Johnsen Sand IL 118 12:41
Hannah Chaplin Laugaland Hjelmeland IL 126 08:53
Maria Laugaland Hjelmeland IL 109 10:38
Mathilde Nerheim Sand IL 123 08:09
Ester Thorsen Jelsa IL 119 11:46
Ragnhild Rokne Torgersen Sand IL 115 13:28
Johanne Vik Suldal IL 122 12:55
Malene Vold Suldal IL 116 13:05
Fullførte:13 Påmeldte:21 Startende:13
Gutar 5.klasse
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Jostein Helstrup Hindenes Sand IL 142 09:11 00:00
2 Svein Hjørungdal Hjelmeland IL 140 09:21 00:10
3 Bård Austerå Nesflaten IL 137 10:15 01:04
4 Torjus Steine Suldal IL 139 10:23 01:12
5 Gjermund Halgunset Erfjord IL 134 10:48 01:37
6 Håvard Rørtveit Vindafjord IL 130 13:26 04:15
7 Jon Einar Nøkling Erfjord IL 136 14:20 05:09
DNS Viljar Bakka Svennes Suldal IL 141
Fullførte:7 Påmeldte:8 Startende:7
Jenter 5.klasse
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Mari Hetlesæter Hjelmeland IL 135 10:26 00:00
2 Runa Odden Suldal IL 147 10:58 00:32
3 Natalia Liland Hjelmeland IL 148 12:44 02:18
4 Susanne S Øygarden Suldal IL 149 14:09 03:43
DNS Line hauskevåg Gjertsen Hjelmeland IL 138
Fullførte:4 Påmeldte:5 Startende:4
Gutar 6.klasse
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Øyvind Opdahl Viga Hjelmeland IL 154 09:05 00:00
2 Tobias Sandvik Hjelmeland IL 163 09:10 00:05
3 Ola Birkeland Vindafjord IL 150 09:45 00:40
4 Isak Berge Espe Suldal IL 155 10:01 00:56
5 Ådne Fermann Nesflaten IL 162 10:47 01:42
6 Christian Munthe Hjelmeland IL 164 10:51 01:46
7 Harald Pedersen Hjelmeland IL 160 11:18 02:13
8 Gjøran Torin Våge Erfjord IL 151 11:23 02:18
9 Rune Jansen Hjelmeland IL 152 12:58 03:53
10 Daniel Munthe Gabrielsen Hjelmeland IL 156 13:00 03:55
11 Daniel Fosså Hjelmeland IL 153 13:16 04:11
DNS Håvard Rørtveit Vindafjord IL 157
DNS Jasin Hjorteland Gbada Hjelmeland IL 158
DNS Marcus Bjørnestad Jelsa IL 161
DNS Sander Abrahamsen DeilkåsSand IL 159
Fullførte:11 Påmeldte:15 Startende:11
Jenter 6.klasse
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Gerd Slåke Vindafjord IL 165 09:19 00:00
2 Ingvill Odden Suldal IL 171 09:54 00:35
3 Ane Evjen Mathiesen Sand IL 169 10:24 01:05
4 Sofie Laugaland Hjelmeland IL 173 11:16 01:57
5 Ida Lunde Sand IL 176 11:30 02:11
6 Sølvi Herabakke Suldal IL 174 11:35 02:16
7 Signe Iren Hagalid Hjelmeland IL 166 13:17 03:58
8 Hedda Sør-reime Mehus Sand IL 172 13:28 04:09
9 Siri Vik Suldal IL 177 14:07 04:48
DNS Anette Granberg Svensen Sand IL 178
DNS Sara Barata Hjelmeland IL 175
Fullførte:9 Påmeldte:11 Startende:9
Gutar 7.klasse
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Vebjørn Nerheim Sand IL 188 13:03 00:00
2 Timothy Lee Laugaland Hjelmeland IL 183 14:09 01:06
3 Gaute Widerøe Henning Hjelmeland IL 185 14:23 01:20
4 Erik Åsheim Vindafjord IL 182 15:59 02:56
5 Aslak Granli Sand IL 186 20:17 07:14
6 Oddbjørn Lund Sand IL 181 22:30 09:27
7 Walter Vold Suldal IL 187 24:40 11:37
Fullførte:7 Påmeldte:7 Startende:7
Jenter 7.klasse
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Kristrun Gudnadottir Hjelmeland IL 193 15:55 00:00
2 Kristin Hetlesæter Hjelmeland IL 191 16:03 00:08
3 Vilde Vetrhus Nesflaten IL 192 18:38 02:43
Fullførte:3 Påmeldte:3 Startende:3
Gutar 8.klasse
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Ingvald Halgunset Erfjord IL 200 15:51 00:00
2 Tor Ottar Laugaland Hjelmeland IL 199 17:12 01:21
3 Halvard Erfjord Erfjord IL 197 17:28 01:37
DNS Bjørnar Anvik Tveit Sand IL 196
DNS Viljar Næss Suldal IL 198
Fullførte:3 Påmeldte:5 Startende:3
Jenter 8.klasse
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Anna Slåke Vindafjord IL 201 14:49 00:00
2 Sonja Laugaland Hjelmeland IL 204 17:10 02:21
3 Gina Høyvik Hjelmeland IL 203 19:14 04:25
Fullførte:3 Påmeldte:3 Startende:3
Gutar 9.klasse
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Martin Kvale Vindafjord IL 207 12:39 00:00
2 Lars Kristian Bakka Suldal IL 208 12:56 00:17
3 Jone Halsne Mæland Hjelmeland IL 205 14:54 02:15
4 Leiv Haugen Havrevoll Nesflaten IL 209 15:17 02:38
Fullførte:4 Påmeldte:4 Startende:4
Jenter 9.klasse
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Cecilie Randa Heggland Hjelmeland IL 212 15:23 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende:1
Gutar 10.klasse
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Jarle Åsheim Vindafjord IL 215 11:44 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende:1
Jenter 10.klasse
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Silje Bråtveit Nesflaten IL 218 15:13 00:00
2 Ane Berthea Laugaland Hjelmeland IL 219 16:37 01:24
Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende:2
Gutar 19-20
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Øyvind Røgenes Erfjord IL 225 35:39 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende:1
Menn 21-35
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Roy Kaldheim Korlevoll 228 34:12 00:00
2 Tom Havrevoll Suldal IL 234 36:06 01:54
3 Ola Kleppa Hjelmeland IL 237 37:50 03:38
4 Ola Mjølhus Hjelmeland IL 235 41:02 06:50
5 Ove Kleppa Hjelmeland IL 241 47:26 13:14
DNS Jon Helge Hausken Hjelmeland IL 239
Fullførte:5 Påmeldte:6 Startende:5
Menn 36-40
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Stig Morten Nerheim Suldal IL 238 35:54 00:00
2 Erik Mathiesen Suldal IL 230 36:41 00:47
3 Vidar Austerå Nesflaten IL 244 41:43 05:49
4 Torbjørn Nordmark Erfjord IL 240 41:50 05:56
5 Knut Sveinung Kleppa Hjelmeland IL 246 42:27 06:33
Fullførte:5 Påmeldte:5 Startende:5
Kvinner 36-40
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Kristin Halgunset Erfjord IL 227 31:11 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende:1
Menn 41-45
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
DNS Lars Egil Bakka Suldal IL 245
Fullførte:0 Påmeldte:1 Startende:0
Kvinner 41-45
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Ingebjørg Vik Laugaland Hjelmeland IL 226 31:20 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende:1
Menn 46-50
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Anbjørn Vaage Erfjord IL 242 41:55 00:00
2 Hans Widerøe Hjelmeland IL 243 45:51 03:56
Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende:2
Menn 51-55
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Svein Skjerahaug Suldal IL 248 40:08 00:00
2 Ivar Kvale Vindafjord IL 247 44:08 04:00
Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende:2
Menn 56-60
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
DNS Steinar Vadla Suldal IL 236
Fullførte:0 Påmeldte:1 Startende:0
Menn 61-65
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Reidar Mathiesen Suldal IL 231 50:14 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende:1
Menn 66-70
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Magnar Nerheim Suldal IL 222 46:21 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende:1
Menn 71 +
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Oliver Hausberg Hjelmeland IL 221 50:54 00:00
2 Albert Nerheim Suldal IL 220 57:53 06:59
Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende:2
Totalt: Antall: 168