Resultater 1. skikarusell 2011

1. karusell Gullingen 24.01.2011

Gutar 1.klasse

Steinar Frønsdal Hjelmeland IL 7 09:01

Håvard Herabakka Tveiten Sand IL 9 08:17

Nils Erfjord Håranes Sand IL 5 10:06

Albert Nerheim Rafdal Etne 1 06:10

Matias Berekvam Steine Nesflaten IL 8 07:19

Tage Aarekol Vindafjord IL 6 07:21

Fullførte:6 Påmeldte:7 Startende:6

Jenter 1.klasse

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

Åshild Hindenes Suldal IL 15 11:00

Åsne Hoftun Suldal IL 19 05:59

Hilde Thorsen Jelsa 20 07:11

Hedda Opdahl Viga Hjelmeland IL 17 06:11

Fullførte:4 Påmeldte:6 Startende:4

Gutar 2.klasse

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

Ask Ferman Nesflaten IL 32 11:07

Runar Fossaa Hjelmeland IL 31 08:21

Markus M. Hausken Hjelmeland IL 28 06:28

Jostein Hetlesæter Hjelmeland IL 26 04:50

Erik Moe Sand IL 25 06:44

Steffen Rafdal Etne 21 04:36

Andreas Smedsrud Sand IL 27 05:31

Elias Solvang Erfjord IL 23 08:47

Kristoffer Tuntland Hjelmeland 22 06:27

Vemund Vatland Haugil IL 24 08:51

Sindre Vik Suldal IL 30 04:49

Fullførte:11 Påmeldte:12 Startende:11

Jenter 2.klasse

 Siri Austarå Nesflaten IL 43 05:57

Sofie Fisketjøn Suldal IL 38 07:25

Ingrid Haugen Suldal IL 40 07:13

Ane Hjørungdal Vika Hjelmeland IL 42 05:17

Siri Hustveit Benninghoff Sand IL 41 07:43

Tonje Lillehammer Sand IL 37 06:52

Astri Norheim Suldal IL 34 06:32

Maria Rokne Torgersen Sand IL 45 07:45

Elisa Lyng Sandvik Hjelmeland IL 39 06:31

Kristina Steine Suldal IL 33 06:39

Aurora Aarekol Vindafjord IL 44 05:12

Fullførte:11 Påmeldte:11 Startende:11

Gutar 3.klasse

Magnus Bog Erfjord IL 46 13:12

Bjørnar Holmen Haugil IL 51 11:04

Jone Rørtveit Vindafjord IL 52 09:28

Fullførte:3 Påmeldte:4 Startende:3

Jenter 3.klasse

 Marita S Dalane Hjelmeland IL 54 06:41

Jorunn Hamra Jelsa IL 53 14:36

Vibeke Hebnes Haugil IL 62 11:12

Lena Poulsen Hjelmeland IL 61 07:29

Marie Søiland Thomassen Haugil IL 59 15:09

Eldri Tjordal Suldal IL 57 16:38

Nora Vik Suldal IL 60 13:49

Åshild Vårvik Tveit Suldal IL 63 09:38

Kristiane Westersjø Hjelmeland IL 58 13:27

Fullførte:9 Påmeldte:9 Startende:9

Gutar 4.klasse

 Daniel Espe Suldal IL 76 07:36

Sondre Guggedal Jelsa IL 75 11:13

Kristof Sebastian Hansson Horvath Hjelmeland IL 71 11:10

Sindre Kvame Hjelmeland IL 69 11:11

Jørgen Lund Sand IL 73 09:49

Tobias Mathiesen Suldal IL 74 06:39

Jone Odden Suldal IL 78 07:36

Aleksander Østebø Vanvik Sand IL 70 11:36

Sondre Åsheim Vindafjord IL 77 09:26

Fullførte:9 Påmeldte:11 Startende:9

 Jenter 4.klasse

 Tania You Auglend Hjelmeland IL 86 05:26

Ingjerd Hindenes Suldal IL 90 12:38

Ingeborg Hoftun Suldal IL 83 07:38

Sara Knutsen Vindafjord IL 87 09:47

Anja Lillehammer Sand IL 85 10:18

Vilde Steindal Erfjord IL 80 19:13

Mailn Opdahl Viga Hjelmeland IL 84 09:04

Nora Viga Hjelmeland IL 79 10:31

Ragnhild Aarekol Vindafjord IL 89 08:13

Fullførte:9 Påmeldte:11 Startende:9

Gutar 5.klasse

 1 Eirik Sandvik Halgunset Erfjord IL 93 10:16 00:00

2 Åke Sjursen Hauge Hjelmeland IL 109 10:21 00:05

3 Håvard Skår Hjelmeland IL 103 10:37 00:21

4 Øystein Austarå Nesflaten IL 101 10:49 00:33

5 Aslak Fisketjønn Suldal IL 105 12:00 01:44

6 Bjørnar Berekvam Steine Nesflaten IL 104 12:04 01:48

7 Gisle Ferman Nesflaten IL 107 12:33 02:17

8 Amund Norheim Suldal IL 92 13:07 02:51

9 Alexander L. Munthe Hjelmeland IL 96 13:14 02:58

10 Ådne Kolstø Erfjord IL 97 13:59 03:43

11 Andre Vatland Haugil IL 94 14:49 04:33

12 Camilo Skipevåg Haugil IL 95 16:00 05:44

13 Robin Straabø Suldal IL 100 16:18 06:02

DNF Jakob Hjorteland Gbada Hjelmeland IL 98

DNS Jarand Sørreime Verpe Hjelmeland IL 99

DNS Knut Nærheim Suldal IL 108

DNS Sebastian Vanvik Hjelmeland IL 102

DNS Tarald Hagalid Hjelmeland IL 106

Fullførte:13 Påmeldte:18 Startende:14

Jenter 5.klasse

 1 Mathilde Nerheim Suldal IL 119 07:58 00:00

2 Hannah Chaplin Laugaland Hjelmeland IL 121 08:27 00:29

3 Gunnbjørg Hetlesæter Hjelmeland IL 125 10:03 02:05

4 Trine M. Hausken Hjelmeland IL 123 11:08 03:10

5 Maria Laugaland Hjelmeland IL 114 11:22 03:24

6 Ester Thorsen Jelsa 120 12:27 04:29

7 Lene Kvame Hjelmeland IL 118 13:34 05:36

8 Ragnhild Rokne Torgersen Sand IL 116 14:16 06:18

9 Karina Førland Suldal IL 115 16:24 08:26

10 Madelen W Langvik Hjelmeland IL 110 30:41 22:43

DNS Elise Holmen Haugil IL 124

DNS Johanne Vik Suldal IL 117

DNS Renate Johnsen Sand IL 122

Fullførte:10 Påmeldte:13 Startende:10

Gutar 6.klasse

 1 Svein Hjørungdal Hjelmeland IL 130 08:14 00:00

2 Jostein Hindenes Suldal IL 133 08:44 00:30

3 Bård Austarå Nesflaten IL 132 10:27 02:13

4 Håvard Rørtveit Vindafjord IL 134 11:20 03:06

5 Jon Einar Nøkling Erfjord IL 131 11:53 03:39

6 Joakim Østebø Vanvik Sand IL 135 14:08 05:54

7 Aleksander R Larsen Sand IL 126 15:36 07:22

Fullførte:7 Påmeldte:7 Startende:7

Jenter 6.klasse

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Mari Hetlesæter Hjelmeland IL 143 08:28 00:00

2 Runa Odden Suldal IL 140 09:17 00:49

3 Amalie Lyng Sandvik Hjelmeland IL 141 10:13 01:45

DNS Lisa Marvik Vindafjord IL 142

Fullførte:3 Påmeldte:4 Startende:3

Gutar 7.klasse

 1 Tobias Topp Sandvik Hjelmeland IL 148 13:06 00:00

2 Sindre Knutsen Vindafjord IL 156 14:31 01:25

3 Øyvind Opdahl Viga Hjelmeland IL 154 15:05 01:59

4 Isak Espe Suldal IL 151 15:07 02:01

5 Christian L. Munthe Hjelmeland IL 152 15:38 02:32

6 Trygve Fjeldheim Hovelsen Vindafjord IL 153 16:00 02:54

7 Ola Birkeland Vindafjord IL 147 16:23 03:17

8 Ådne Ferman Nesflaten IL 149 17:14 04:08

9 Harald Pedersen Hjelmeland IL 157 18:43 05:37

10 Daniel Fossaa Hjelmeland IL 155 20:11 07:05

11 Jasin Hjorteland Gbada Hjelmeland IL 146 25:08 12:02

 DNS Daniel Munthe Gabrielsen Hjelmeland IL 150

Fullførte:11 Påmeldte:12 Startende:11

Jenter 7.klasse

 1 Ingvill Odden Suldal IL 163 13:01 00:00

2 Gerd Slåke Vindafjord IL 162 14:06 01:05

3 Ane Mathiesen Suldal IL 160 14:10 01:09

4 Sofie Laugaland Hjelmeland IL 165 17:56 04:55

5 Sølvi Herabakka Suldal IL 161 19:54 06:53

6 Siri Vik Suldal IL 164 21:15 08:14

Fullførte:6 Påmeldte:6 Startende:6

Gutar 8.klasse

 1 Vebjørn Nerheim Suldal IL 171 11:12 00:00

2 Gaute Widerøe Hennig Hjelmeland IL 172 13:05 01:53

3 Timothy Lee Laugaland Hjelmeland IL 170 13:12 02:00

4 Emil Sørreime Verpe Hjelmeland IL 173 13:45 02:33

Fullførte:4 Påmeldte:4 Startende:4

Jenter 8.klasse

 1 Kristin Hetlesæter Hjelmeland IL 179 14:12 00:00

2 Kristrun Gudnadottir Hjelmeland IL 178 15:06 00:54

Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende:2

Gutar 9.klasse

 1 Endre Fjeldheim Hovelsen Vindafjord IL 183 13:53 00:00

2 Ingvald Sandvik Halgunset Erfjord IL 181 14:22 00:29

3 Tor Ottar Laugaland Hjelmeland IL 182 15:10 01:17

4 Halvard Erfjord Erfjord IL 180 17:11 03:18

Fullførte:4 Påmeldte:4 Startende:4

Jenter 9.klasse

 1 Anna Slåke Vindafjord IL 186 14:25 00:00

Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende:1

 Gutar 10.klasse

 1 Martin Kvale Vindafjord IL 189 12:08 00:00

Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende:1

Jenter 10.klasse

 DNS Cecilie Randa Heggland Hjelmeland IL 192

Fullførte:0 Påmeldte:1 Startende:0

Gutar 17-18

 1 Erlend Widerøe Hennig Hjelmeland IL 198 37:05 00:00

DNS Håkon Skår Årdal IL 199

Fullførte:1 Påmeldte:2 Startende:1

Menn 21-35

 1 Ola Kleppa Hjelmeland IL 215 36:41 00:00

2 Ola Mjølhus Hjelmeland IL 207 37:02 00:21

3 Tom Havrevoll Suldal IL 213 37:09 00:28

4 Roy Kaldheim Korlevoll IL 203 37:49 01:08

5 Ove Kleppa Hjelmeland IL 217 41:04 04:23

6 Svein Bjarne Sandvik Erfjord IL 205 41:26 04:45

Fullførte:6 Påmeldte:6 Startende:6

Menn 36-40

 1 Stig Morten Nerheim Suldal IL 219 35:11 00:00

2 Knut Sveinung Kleppa Hjelmeland IL 212 42:59 07:48

DNS Eilef Foss Hjelmeland 214

DNS Vidar Austarå Nesflaten IL 220

Fullførte:2 Påmeldte:4 Startende:2

Menn 41-45

 1 Reidar Skrunes Korlevoll IL 218 37:12 00:00

 Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende:1

Kvinner 41-45

 1 Kristin Sandvik Halgunset Erfjord IL 204 28:09 00:00

2 Ingebjørg Vik Laugaland Hjelmeland IL 200 30:34 02:25

Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende:2

Menn 46-50

 1 Hans Widerøe Hjelmeland IL 209 41:22 00:00

DNS Alf Odden Suldal IL 221

Fullførte:1 Påmeldte:2 Startende:1

Menn 51-55

 1 Anbjørn Vaage Erfjord IL 202 43:04 00:00

2 Sjur Hovelsen Vindafjord IL 210 47:12 04:08

3 Ivar Kvale Vindafjord IL 216 47:23 04:19

Fullførte:3 Påmeldte:3 Startende:3

Menn 56-60

 1 Svein Skjerahaug Suldal IL 208 39:24 00:00

2 Jakob Roalkvam Suldal IL 206 42:58 03:34

3 Steinar Vadla Suldal IL 211 43:26 04:02

Fullførte:3 Påmeldte:3 Startende:3

Menn 66-70

 1 Magnar Nerheim Suldal IL 193 43:58 00:00

Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende:1

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Albert Nerheim Suldal IL 194 53:47 00:00

Menn 71-75

Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende:1

 Menn 76 +

 1 Oliver Hausberg Hjelmeland IL 195 51:49 00:00

Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende:1

Totalt: Antall: 161

eTiming Utskrevet:24.01.2011 20:08:50 Side:8 SULDAL IL